Vše
Angličtina
Čeština
Fyzika
Informatika
Matematika
Přírodopis
Výtvarná výchova

Piknik 22.6.

Piknik si uděláme v úterý 22.6. na zahradě školy, 3. a 4. vyuč. hodinu. Děti si přinesou s sebou deky a drobné občerstvení. Mohou se vzájemně dohodnout.  Společně vyhodnotíme závěrečné projekty za ZE. Děti dostanou za své úsilí jedlé odměny.

Zeměpis, Projekt - Typy krajiny

Milí žáci, jdeme do finále. Musí vás pochválit za zodpovědný přístup k povinnostem. Máme spoustu probraného učiva a také známek. Do konce školního roku nám zbývá poslední kapitola, tak bychom si ji mohli probrat jiným způsobem. Projektové vyučování vás bude určitě bavit. Úvodní kapitolu BIOSFÉRA máte ještě připravenu obvyklým způsobem. Další kapitola "Přírodní krajiny" budou projektem. Více se dozvíte v pondělí 17.5. V příloze (na blogu i v Tems) máte připraveny výpisky  i instrukce k závěrečnému projektu. Vytiskněte si je a přineste na pondělí 17.5. do školy.

Kvíz - Litosféra

Kvíz je určen pro Nikolu Bednaříkovou, Lucii Olk a Ivana Novotnyk. Pošlete mi ho vyplněný na email. Termín odevzdání je do 3.2.

ZE - kvíz - Krajina

Pro ty děti, kterým se neotevřel kvíz ve Teams, posílám kvíz touto cestou. Zašlete vyplněný na školní email. ptackova@zslitvinovska6.cz

Mnoho zdaru.

ZE, VEV

Připomínám všem dětem, že se blíží pololetní hodnocení. Je třeba, abyste do konce týdne daly dohromady všechny resty (výkresy  a výpisky), abych ohla přistoupit  k hodnocení za 1. pololetí.

ZE kvíz Mapování

Kvíz je určen dětem, kterým se nepodařilo zobrazit a vyplnit tento kvíz.

Zeměpis, VEV

ZE: Připomínám, že v pondělí budeme psát test z určování souřadnic a v úterý velký opakovací test. Podívej se v učebnici na strany 62 - 63 Závěrečné opakování.VEV: Přines ke známkování adventní kalendář. Budme také vyrábět vánoční přání, tak se podívej doma, zda nemáš nějaké zdobení. /třpytky, zlaté nebo stříbrné gelové fixy apo./

Opakování

Podmínky života

Opakování

Buňka

Opakování

Viry