Vše
Angličtina
Čeština
Fyzika
Informatika
Matematika
Přírodopis
Výtvarná výchova

ZE, VEV

Připomínám všem dětem, že se blíží pololetní hodnocení. Je třeba, abyste do konce týdne daly dohromady všechny resty (výkresy  a výpisky), abych ohla přistoupit  k hodnocení za 1. pololetí.

ZE kvíz Mapování

Kvíz je určen dětem, kterým se nepodařilo zobrazit a vyplnit tento kvíz.

Zeměpis, VEV

ZE: Připomínám, že v pondělí budeme psát test z určování souřadnic a v úterý velký opakovací test. Podívej se v učebnici na strany 62 - 63 Závěrečné opakování.VEV: Přines ke známkování adventní kalendář. Budme také vyrábět vánoční přání, tak se podívej doma, zda nemáš nějaké zdobení. /třpytky, zlaté nebo stříbrné gelové fixy apo./

Opakování

Podmínky života

Opakování

Buňka

Opakování

Viry

Test

Podmínky života 2

Testy na doplnění

Podmínky života

Buňka

Viry

Zeměpis - od 11.11. - 23.11.

Milí žáci, příští týden se neuslyšíme, 16.11. je ředitelské volno a 17.11. je státní svátek. Posílám tedy výpisky /pracovní listy/ .

Prostudujte si kapitolu v učebnici str. 27 - 35. Tuto látku jste již probírali v 5.ročníku, tak si to jen připomenete.

Na 23.11. Vám opět připravím kvíz. Počítejte, že v úterý 1.12. budete mít online větší test, který budete odevzdávat během naší S hodiny.

V příloze najdete výpisky k vytištění. Orientace na Zemi.

Práce s výpisky a jejich vedení bude součástí vašeho pololetního hodnocení.

Zeměpis - pracovní listy

Zdravím všechy žáky i jejich rodiče. Je to pro nás všechny velmi složitá doba. Naše první hodina distanční výuky se moc povedla. Jelikož nás všechny čeká delší období domácího distančního vyučování, posílám vám k vytištění i touto cestou nové pracovní listy. Názvy. Měsíc, Glóbus. Najdete je i v souborech Teamsů.

Založte si je do svých desek s výpisky a nezapomeňte si je vzít na úterní naši výuku v 10:00 hod. Přípravte si i psací potřeby.

V pondělí si přečtěte a nastudujte kapitoly o Měsíci. Učebnice str. 18, 19, 20, 21,22. Je toho víc, ale je třeba si tuto kapitolu připravit na úterní výuku, abychom mohli doplňovat pracovní listy.