Vše
Angličtina
Čeština
Fyzika
Chemie
Informatika
Matematika
Přírodopis
Výtvarná výchova

Fy - Práce - řešení příkladů

Připomínám termín dokončení kvízu "8. r. Mechanická práce" zítra Pá 9. 10. do 20.00. Odkaz naleznete v Microsoft Teams.

Klub mladého diváka (KMD)

Vážení rodiče,

pro děti 7.-9.tříd nabízíme možnost návštěvy převážně večerních divadelních představení. V průběhu školního roku přihlášené děti  navštíví  3 divadelní představení  (divadelní představení jsou vždy překvapením hlášeným minimálně 1 měsíc předem)

Divadelní představení sestavuje KMD tak, aby odpovídala věku dětem a vhodnou formou doplňovala jejich vzdělávání v oblasti umělecké a estetické. Návštěva divadla je rovněž událost společenská, jejíž úroveň děti samy svým chováním a vhodným oblečením určují  (u chlapců stačí košile a kalhoty – tmavé džíny, dívky – sukni, kalhoty – ne džínové, šaty).

Členský poplatek činí 350 Kč.

Jedná se o výhodnou částku, která je dotována Magistrátem hlavního města Prahy.

Většina představení bude realizována ve večerních hodinách. Pokud budete dopředu vědět, že se Vaše dítě nemůže divadelního představení zúčastnit, je škola většinou schopna zajistit náhradníka.

S dětmi je v divadle pedagogický dozor. Vaše dítě může být dle přání pod dozorem cestou do divadla (z autobusové zastávky Prosek) i cestou z divadla (opět na Prosek).

V případě  zájmu o KMD, pošlete prosím do  úterý 22.9.2019:  e-mail, kde uvedete jpříjmenía třídu dítěte. Přihlášeným dětem pak budou poslány další informace 

Mgr.Hana Štěpánková, stepankova@zslitvinovska6.cz

Fy - Microsoft Teams

Milí žáci, vážení rodiče, právě byly vytvořeny týmy fyziky 8. r. pro tento školní rok v Microsoft Teams. V tomto prostředí postupně najdete základní informace k výuce fyziky, podklady pro samostudium a procvičování učiva. 

Fy - Závěrečné zhodnocení - dokončení

Milí žáci, kdo jste ještě nevyplnil, prosím vyplňte 7. r. Fyzika "online" - zhodnocení,

termín uzavření Pá 12. 6. 20.00 hod.

Lyžařský výcvik - vyúčtování

Dnes jsem žákům, kteří se dostavili, vracela peníze za lyžařský výcvik (cca 400Kč)

Pokud si dnes nepřítomní žáci chtějí peníze vyzvednout, tak mohou přijít ve čtvrtek 9,00 - 9,15hod. do šatny školy (s sebou ŽK)

M. Zettlová

Fy - 13. chvilka s fyzikou (v týdnu do 12. 6.)

Milí žáci, v tomto týdnu se věnujte dalšímu opakování učiva.

Napiš si do školního sešitu:

Datum a téma: 13. chvilka s fyzikou – Deformační účinky síly - opakování

Zadání úloh naleznete v příloze, stejně tak jejich řešení. Stačí vyřešit jednu variantu. Pokud potřebuješ více procvičovat, vyzkoušej i druhou variantu.

Fy - Závěrečné zhodnocení

Milí žáci, situace nám zpestřila poslední čtvrtletí školního roku a donutila nás pracovat jiným způsobem, než jak jsme byli doposud zvyklí. Nastal čas zhodnotit tento způsob výuky, poučit se z chyb a inspirovat se pozitivy pro lepší zítřky.

Prosím, odpovězte na 13 otázek 7. r. Fyzika "online" - zhodnocení, které pomohou pozitiva najít a ovlivnit tak příští školní rok ve výuce fyziky. Dotazník vyplňte hned, dokud máte vše v čerstvé paměti. Děkuji za váš čas, případně za vaše názory, připomínky, komentáře..

A teď už přeji vám i rodičům krásné blížící se prázdniny, užijte si je hlavně ve zdraví!

MK :-)

Klíč k hodnocení kvízu - plody a semena

přiložen v souboru