Chcete vlastní SchoolGroups?

Nyní můžete používat SchoolGroups
až do 31.12.2016 ZDARMA

Informace ke vstupenkám

Vážení rodiče,

posílám dnes po dětech vstupenky na utkání. Prosím, věnujte pozornost následujícím DŮLEŽITÝM informacím:

Vstupenka platí POUZE na utkání s Řeckem, i když jsou na ní dva zápasy (tj. platí na 16.6. SRB-GRE a 19.6. FRA-GRE). Prosím, respektujte to a vyhrazený sektor po utkání Řecka 16.6. opusťte, přijde tam fandit jiná škola svému týmu. Pokud bude jinde v hale místo a budete chtít vidět i jiné utkání, zeptejte se, prosím, pořadatelů na možnost přesunu, rádi vám vyhoví. 19.6. naopak nechoďte na utkání od 18:00, ale až na to ve 20:30.

Vstup bude umožněn POUZE vyhrazeným vchodem s nápisem „Adoptuj svůj tým“ a bude k němu navigace. Dostavte se, prosím, 30 minut před začátkem zápasu k vyhrazenému vchodu. Pokud to bude jen trochu možné, držte se ve skupině žáků naší školy (většinou jde více dětí ze tříd/ročníků a děti se od vidění znají), abychom mohli být vpuštěni a usazeni najednou. Pozdě příchozí se u stejného vchodu prokáží vstupenkou a informací, ze které jsou školy. Určující jsou pokyny pořadatele, pokud budou volná místa v hale blíže k hřišti, je možné, že nás na fandění ještě přesadí (uvidíme lépe!), proto prosím považujte číslo sedadla na vstupence za orientační.

Pořadatel nám dále zaslal následující bezpečnostní opatření: Do haly bude možné vnést vlajky pouze na plastových tyčích (ne dřevěné) max. 1m vysoké. Na dítě bude povoleno vnést 1x nápoj max. 0,5 litru. Platí celkový zákaz vnášení jídla do haly. Pomůcky na fandění budou zkontrolovány před vstupem do haly. Mohou být konány namátkové osobní kontroly. Zákaz vnášení jakýchkoliv předmětů, které mohou sloužit jako zbraň – pozor na kapesní nože.

Děti ať si vezmou s sebou transparenty a mávátka, co vyrobily ve škole a řecky se fandí HE – LASS, vysloveno odděleně!

Přeji hezký sportovní zážitek!

Pozdrav od řeckého týmu

Na videu nejprve mluví hráčka Artemis Spanou (uprostřed), pak Eleanna Christinaki a Katerina Sotiriou. Ve druhé části videa mluví hráčka Evina Maltsi, kapitánka týmu, která 3 roky hrála v České republice.

https://www.youtube.com/watch?v=zWAInS7shtk

Vstupenky na utkání Řecka

Vážení rodiče,

v souvislosti se zapojením naší školy do projektu „Adoptuj svůj tým“, kdy na ME basketbalu žen podporujeme tým Řecka, máme možnost získat zdarma vstupenky na utkání.

Utkání se konají v pátek, 16. 6. 2017 od 18:00 hodin a v pondělí, 19. 6. 2017 od 20:30 hodin ve sportovní hale Královka na Praze 7. Není v našich silách organizovat dohled nad dětmi na takovéto masové akci v pozdních odpoledních a večerních hodinách, ale můžeme zprostředkovat vstupenky žákům naší školy a jejich rodičům a budeme rádi, když řeckému týmu hodně hlasitě zafandíte.

Pokud máte o vstupenky zdarma zájem a opravdu chcete na utkání jít, prosím napište jméno žáka, datum utkání a počet vstupenek na návratku a pošlete ji po dítěti obratem zpět do školy, uzávěrka bude 16.5. Pokud je Vaše dítě příští týden na škole v přírodě a lístek by nestihlo odevzdat, můžete mi napsat na kohakova@zslitvinovska6.cz.

Děkuji Vám za spolupráci.                                                                Mgr. Naďa Koháková

10.5.2017

--------------------------------------------------zde odstřihněte--------------------------------------------------------------

Jméno žáka:................................................................................................. Třída: ....................

Den utkání: ......................................................................................... Počet vstupenek: ..................

Beru na vědomí, že se nejedná o školní akci s pedagogickým dohledem. 

Podpis zákonného zástupce: .........................................

Videa z projektových dní

https://youtu.be/lPdZ44duvJw

https://youtu.be/zrsOxHlupgU

Projektové dny - Řecko

Ve dnech 10.-12.4.2017 proběhla na naší škole jarní projektová výuka. Protože letos budeme fandit Řecku na ME žen v rámci projektu "Adoptuj svůj tým", tématem jarních projektových dní bylo Řecko. Všechny třídy se zapojily a žáci poznávali řeckou kulturu, sport, historii, gastronomii, náboženství, architekturu a mnohé jiné. Vznikla řada pěkných skupinových prací, které si lze prohlédnout na blozích tříd a také v této zprávě. Za krásnou práci děkujeme všem žákům a jejich třídním učitelkám.

Paní kuchařky nám připravily pro projektové dny pokrmy řecké kuchyně - musaku, řecký salát, gyros a další.

Aby se nám v červnu dobře fandilo, paní učitelky připravily s dětmi transparenty a poutače. Žáci si dali velkou práci a řadu nápisů napsali řeckou abecedou. Proběhly malé Olympijské hry. A celou školu zdobí modrá a bílá - barvy Řecka. 

Žáci 8.A natočili video z průběhu projektových dní a žáci 8.B natočili zdravici řeckému týmu. Odkaz na ně bude následovat v další zprávě. Videa žáci namluvili v řeckém jazyce a velký dík za ně patří také vyučujícím.

20170425120112677.jpg
20170425120116240.jpg
20170425120120850.jpg
20170425120126730.jpg
20170425120132805.jpg
20170425120145378.jpg

Projekt "Adoptuj svůj tým" - fandíme Řecku!

Naše škola se zapojila do projektu „Adoptuj svůj tým“, který má za cíl vytvořit domácí prostředí všem účastnickým týmům Mistrovství Evropy žen v basketbalu 2017, který se koná v červnu v Praze. 

http://www.fiba.com/cs/eurobasketwomen/2017

Naší adoptovanou zemí bude Řecko.

V posledních týdnech června se žáci budou moci se školou nebo s rodiči zdarma zúčastnit zápasů ME v basketbalu žen.

Celá škola se bude připravovat na fandění adoptovanému týmu a při tom se také učit - žáci se více seznámí se zemí adoptovaného týmu – s tradicí, historií, kulturou a sportovními úspěchy. 

O našich aktivitách v rámci projektu „Adoptuj svůj tým“ Vás budeme pravidelně informovat zde.